თბილისი
პარასკევი, 20 ივლისი
18:29:59
ნაწილობრივ მზიანი
34°
ნაწილობრივ მზიანი
ტემპერატურის მგრძნობელობა:
ქარში მგრძნობელობა:
ქარის მიმართულება:
ტენიანობა:
ქარის სიჩქარე:
წნევა:
ხილვადობა:
34°
34°
NW
31 %
33 kph
100 kpa
16 კმ

ამინდი საათების მიხედვით
19 საათი
ნაწილობრივ მზიანი
31°
20 საათი
ნაწილობრივ მზიანი
29°
21 საათი
ნაწილობრივ მზიანი
28°
22 საათი
ნაწილობრივ მზიანი
27°
23 საათი
ნაწილობრივ მზიანი
25°

ქარი და წნევა
ქარის სიჩქარე:
33 kph, NW
წნევა:
100 kpa

ვალუტა
USD
2.4503
0.0043
GBP
3.1844
0.0137
EUR
2.8433
0.0087
RUB
3.8570
0.0357
CHF
2.4459
0.0080
მეტის ნახვა
აირჩიე ქალაქი
ბოლო განახლება: 2018-07-20 18:25:18
ავიარეისების განრიგი
რეისი
ავიაკომპანია
დანიშნულება
STAD
ETAD
განსაზღვრება
Y9 6079
TEHRAN
1:15 PM
1:15 PM
DELAYED
TK 382
IST-ATATURK
4:25 PM
5:40 PM
LANDED
S7 955
MOSCOW-DME
5:40 PM
7:10 PM
1:30 HRS DELAYED
A9 788
PRAGUE
6:20 PM
6:30 PM
10 MIN DELAYED
J9 802
KUWAIT
6:20 PM
6:20 PM
LANDED
XY 615
JEDDAH
6:45 PM
6:45 PM
LANDED
A9 782
BERLIN-SXF
7:05 PM
7:40 PM
35 MIN DELAYED
ZO 3059
TEHRAN
7:30 PM
7:05 PM
ON TIME
QR 357
DOHA
8:15 PM
7:35 PM
ON TIME
KU 191
KUWAIT
8:20 PM
8:20 PM
ON TIME
I3 6607
TEHRAN
8:30 PM
8:30 PM
A9 925
MOSCOW-VKO
8:40 PM
8:40 PM
DELAYED
KC 139
ALMATY
9:40 PM
9:25 PM
ON TIME
YE 213
ODESSA
10:00 PM
10:00 PM
KC 119
ASTANA
10:10 PM
10:10 PM
FZ 8505
DUBAI
10:35 PM
10:35 PM
TK 380
IST-S.GOKCEN
10:45 PM
10:45 PM
DV 841
AKTAU
11:10 PM
11:10 PM
J2 9225
BAKU
11:10 PM
11:10 PM
QB 2273
TEHRAN
11:15 PM
11:15 PM
A9 927
MOSCOW-VKO
11:40 PM
11:40 PM
QR 255
DOHA
12:20 AM
12:20 AM
PS 517
KIEV
12:55 AM
12:55 AM
G9 295
SHARJAH
1:55 AM
1:55 AM
SU 1892
MOSCOW-SVO
2:00 AM
2:00 AM
OV 311
MUSCAT
2:40 AM
2:40 AM
B2 735
MINSK
2:45 AM
2:45 AM
TK 386
IST-ATATURK
3:05 AM
3:05 AM
A9 770
BOLOGNA
3:15 AM
3:15 AM
BT 724
RIGA
3:25 AM
3:25 AM
PC 324
IST-S.GOKCEN
3:35 AM
3:35 AM
A9 628
PARIS-CDG
3:50 AM
3:50 AM
LO 723
WARSAW
3:55 AM
3:55 AM
LH 2556
MUNICH
4:05 AM
4:05 AM
A3 896
ATHENS
4:15 AM
4:15 AM
TK 3040
ANTALYA
4:20 AM
4:20 AM
TK 376
IST-ATATURK
4:30 AM
4:30 AM
EK 2202
DUBAI
4:50 AM
4:50 AM
FZ 713
DUBAI
4:50 AM
4:50 AM
A9 1748
AHWAZ
5:00 AM
5:00 AM
SM 991
HURGHADA
7:30 AM
7:30 AM
PRV 520
AMMAN
8:00 AM
8:00 AM
FZ 8503
DUBAI
9:00 AM
9:00 AM
TK 378
IST-ATATURK
9:45 AM
9:45 AM
FZ 8931
DUBAI
10:00 AM
10:00 AM
J2 9223
BAKU
10:40 AM
10:40 AM
KC 141
ALMATY
10:40 AM
10:40 AM
S7 3345
NOVOSIBIRSK
10:45 AM
10:45 AM
QR 355
DOHA
11:30 AM
11:30 AM
SU 1890
MOSCOW-SVO
11:45 AM
11:45 AM
U6 2465
MOSCOW-ZIA
1:15 PM
1:15 PM
Y9 6079
TEHRAN
1:15 PM
1:15 PM
5N 709
ST PETERSBURG
1:30 PM
1:30 PM
A9 929
MOSCOW-VKO
2:05 PM
2:05 PM
EK 2200
DUBAI
2:30 PM
2:30 PM
FZ 711
DUBAI
2:30 PM
2:30 PM
A9 758
KIEV
3:00 PM
3:00 PM
GF 033
BAHRAIN
3:15 PM
3:15 PM
PS 515
KIEV
3:45 PM
3:45 PM
Q9 965
KUWAIT
4:00 PM
4:00 PM
PRV 001
MOSCOW-VKO
4:15 PM
4:15 PM
G9 293
SHARJAH
4:20 PM
4:20 PM
TK 382
IST-ATATURK
4:25 PM
4:25 PM
A9 718
DUBROVNIK
5:00 PM
5:00 PM
CANCELLED
A9 652
AMSTERDAM
5:15 PM
5:15 PM
PLF 032
KRAKOW
5:25 PM
5:25 PM
S7 955
MOSCOW-DME
5:40 PM
5:40 PM
A9 706
TEL AVIV
5:50 PM
5:50 PM