თბილისი
პარასკევი, 21 ივლისი
02:44:12
უმეტესად მოწმენდილი
23°
უმეტესად მოწმენდილი
ტემპერატურის მგრძნობელობა:
ქარში მგრძნობელობა:
ქარის მიმართულება:
ტენიანობა:
ქარის სიჩქარე:
წნევა:
ხილვადობა:
21°
23°
NW
79 %
37 kph
101 kpa
16 კმ

ამინდი საათების მიხედვით
3 საათი
უმეტესად მოწმენდილი
23°
4 საათი
უმეტესად მოწმენდილი
23°
5 საათი
უმეტესად მოწმენდილი
23°
6 საათი
უმეტესად მოწმენდილი
23°
7 საათი
უმეტესად მოწმენდილი
23°

ქარი და წნევა
ქარის სიჩქარე:
37 kph, NW
წნევა:
101 kpa

ვალუტა
USD
2.3995
0.0019
GBP
3.1078
0.0246
EUR
2.7621
0.0058
RUB
4.0621
0.0034
CHF
2.5052
0.0104
მეტის ნახვა
აირჩიე ქალაქი
ბოლო განახლება: 2017-07-21 02:40:18
ავიარეისების განრიგი
რეისი
ავიაკომპანია
დანიშნულება
STAD
ETAD
განსაზღვრება
LY 5109
TEL AVIV
1:35 AM
2:05 AM
LANDED
G9 295
SHARJAH
1:55 AM
1:55 AM
LANDED
SU 1892
MOSCOW-SVO
2:00 AM
1:50 AM
LANDED
KK 6794
IST-ATATURK
2:20 AM
2:20 AM
LANDED
TK 3040
ANTALYA
2:30 AM
2:30 AM
LANDED
B2 735
MINSK
2:50 AM
2:50 AM
ON TIME
BT 724
RIGA
3:25 AM
3:30 AM
5 MIN DELAYED
PC 324
IST-S.GOKCEN
3:25 AM
3:15 AM
ON TIME
LH 2556
MUNICH
3:30 AM
3:35 AM
5 MIN DELAYED
TK 386
IST-ATATURK
3:35 AM
3:35 AM
ON TIME
A9 1748
AHWAZ
3:40 AM
3:40 AM
LO 723
WARSAW
4:05 AM
4:45 AM
40 MIN DELAYED
A3 982
ATHENS
4:15 AM
4:15 AM
ON TIME
TK 376
IST-ATATURK
4:30 AM
4:30 AM
FZ 713
DUBAI
5:00 AM
5:00 AM
DELAYED
EL 775
HERAKLION
5:15 AM
4:30 AM
ON TIME
EL 777
THESSALONIKI
5:25 AM
5:25 AM
FH 105
ANTALYA
5:30 AM
5:30 AM
A9 726
YEREVAN
9:00 AM
9:00 AM
HH 7223
ISFAHAN
10:00 AM
10:00 AM
HH 7233
TEHRAN
10:30 AM
10:30 AM
SU 1890
MOSCOW-SVO
12:00 PM
12:00 PM
YE 211
KIEV
12:30 PM
12:30 PM
QR 251
DOHA
12:45 PM
12:45 PM
ZO 3069
TEHRAN
1:00 PM
1:00 PM
A9 935
MOSCOW-VKO
1:30 PM
1:30 PM
FZ 711
DUBAI
2:30 PM
2:30 PM
A9 696
TEL AVIV
2:40 PM
2:40 PM
A9 929
MOSCOW-VKO
3:00 PM
3:00 PM
KC 119
ASTANA
3:30 PM
3:30 PM
PS 515
KIEV
3:45 PM
3:45 PM
G9 293
SHARJAH
4:20 PM
4:20 PM
TK 382
IST-ATATURK
4:25 PM
4:25 PM
9P 265
AMMAN
4:40 PM
4:40 PM
U6 2911
EKATERINBURG
5:00 PM
5:00 PM
U6 2471
SOCHI
5:05 PM
5:05 PM
EK 7995
MOSCOW-DME
5:40 PM
5:40 PM
S7 955
MOSCOW-DME
5:40 PM
5:40 PM
Q9 985
KUWAIT
6:00 PM
6:00 PM
A9 1718
TEHRAN
6:35 PM
6:35 PM
A9 788
PRAGUE
6:40 PM
6:40 PM
EP 6584
TEHRAN
6:50 PM
6:50 PM
YE 213
ODESSA
7:10 PM
7:10 PM
W7 5401
BEIRUT
7:15 PM
7:15 PM
ZO 3059
TEHRAN
7:30 PM
7:30 PM
I3 6607
TEHRAN
8:30 PM
8:30 PM
CZ 6039
BEIJING
9:20 PM
9:20 PM
J2 8225
BAKU
9:20 PM
9:20 PM
KC 139
ALMATY
9:40 PM
9:40 PM
D4 315
KIEV
10:30 PM
10:30 PM
TK 380
IST-S.GOKCEN
10:45 PM
10:45 PM
DV 841
AKTAU
11:10 PM
11:10 PM
A9 786
ST PETERSBURG
11:20 PM
11:20 PM
A9 927
MOSCOW-VKO
11:40 PM
11:40 PM
PS 517
KIEV
11:55 PM
11:55 PM
QR 255
DOHA
12:25 AM
12:25 AM
G9 295
SHARJAH
1:55 AM
1:55 AM
SU 1892
MOSCOW-SVO
2:00 AM
2:00 AM
KK 6794
IST-ATATURK
2:20 AM
2:20 AM
TK 3040
ANTALYA
2:30 AM
2:30 AM